O Firmie

Firma METMIX to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo

Działamy na rynku recyklingu od 2001 roku. Nasza firma zlokalizowana jest w Myślenicach w południowej części województwa małopolskiego.

Główną działalnością Firmy METMIX jest skup i recykling kabli miedzianych oraz aluminiowych, prowadzimy również hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego , metali kolorowych i punkt zbiórki elektroodpadów. METMIX to Firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży, działa w sektorze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Firma charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, w ostatnim czasie, poszerzeniu uległa nie tylko sieć dystrybucji ale również jej oferta handlowa.

METMIX stawia na rozwój, stabilność, odpowiedzialność i ekologię o czym świadczy rozbudowana infrastruktura zakładu, liczne inwestycje w najnowocześniejsze technologie do odzysku i recyklingu odpadów jak i ugruntowana pozycja na krajowym rynku recyklerów. Firma jako potwierdzenie swojej pozycji na rynku a także wiarygodności posiada Numer Rejestrowy GIOŚ E0019483Z. Jako pracodawca tworzy środowisko ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek firmy.


Zapraszamy do współpracy

na atrakcyjnych warunkach przedsiębiorców, samorządy lokalne oraz instytucje zajmujące się zagospodarowaniem odpadów a także osoby indywidualne.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny, warunki płatności dostosowane do klienta, a także własny transport. Korzystanie z najnowszych technologii i wieloletnie doświadczenie w branży, uczciwa i rzetelna obsługa spowodowały, że do tej pory zaufały nam największe firmy w branży.


Dlaczego właśnie my?

Nasza ustabilizowana pozycja na rynku pozwala na zakupienie hurtowych ilości złomu oraz innych odpadów po najlepszych cenach w całej Polsce.

  • Oferujemy indywidualnie podejście do każdego kontraktu.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji.
  • Posiadamy niezbędne zezwolenia z zakresu ochrony środowiska.